Namelis prerijose

Subtitle

Kviečiame:

Pajodinėti Kernavės miškais - 20 EUR/val. žmogui

Pasivažinėti karieta smėlėtais "Žaliosios girios" keliukais - 60 EUR/val. 

Atšvęsti vaikų ar suaugusių gimtadienį natūralioje gamtoje 150 EUR

Smagiai pralėkti rogėmis per pusnis - 60 EUR/val. 

Jojimą naktį-  20 EUR/val. žmogui

Įvekti 15 km atstumą iki Ožkų ūkio netoli Maišiagalos ir grįžti atgal - 60 EUR/ žmogui

Vienos dienos įspūdingą žygį per Nerį, plaukiant keltu - 60 EUR/žmogui

Kainos derinamos telefonu ar elektroniniu paštu.

PASIŪLYMŲ APRAŠYMAI: 

     Siūlome romantišką pasijodinėjimą žirgais po Kernavės apylinkes dviems. Graži gamta, miškas, draugiški žirgai dovanos Jums gerą nuotaiką, suteiks pasitikėjimo savimi ir džiaugsmo. Jei dar nesate sėdėję ant žirgo – ne bėda. Jums atskleisime jojimo paslaptis pratybų aikštelėje, o pramokus laikytis balne, patyręs instruktorius parodys gražiausius „Žaliosios girios“ keliukus.

Kaina 40 EUR/val. dviems žmonėms.

_______________________________"______________________________     

      

     Padarykite vaikų gimimo dieną išskirtine ir pilna įspūdžių. Kviečiame atvykti su visais svečiais (10-15 žmonių) į mūsų „Namelį prerijose“. 2-6 metų vaikams bus pabalnotas Poni žirgelis, 6-12 metukų svečiams - nedidelis žemaitukų veislės arkliukas, tėvams – didesnis žirgas. Visus svečius smagiai pavežiosime žirgu kinkyta brička. Bendravimas su žirgais, jojimas, kinkinio varpeliai, laužas padarys Jūsų vaikų šventę nepamirštama.

Kaina 150 EUR

 

_______________________________"______________________________

     

Kviečiame į pažintinį žygį žirgais į Dalios Ėmužytės ožkų ūkį netoli Maišiagalos. Ūkyje laikoma 300 įvairaus amžiaus ožkų, gaminamas ožkų pieno sūris. Išjojame iš „Namelio prerijose“, jojame miško keliukais su sustojimu girininkijos įrengtoje pavėsinėje. Įveikę 15 km. pasiekiame ūkį. Svetinga šeimininkė papasakos apie ožkas, parodys, kaip gaminamas sūris. Poilsis pavėsinėje, gėlių ir dekoratyvinių augalų apsuptyje. Sūrio, vyno degustacija. Ir smagus grįžimas namo. Būtina minimali jojimo patirtis.

Kaina 60 EUR.

 

_______________________________"______________________________

 

       Kviečiame išbandyti savo jėgas vienos dienos įspūdingame žygyje žirgais. Išjojame ryte iš „Namelio prerijose“,  Miškais jojame apie15 km. iki Čiobiškio miestelio, per savitos architektūros „Dariaus ir Girėno“ vardu pavadintą tiltą perjojam upę pavadinimu „Musė“. Apžiūrime retą Lietuvoje reiškinį – smiltainio urvą, kuris yra 25 m. ilgio ir 1-0,5 m. aukščio. Su visais žirgais keliamės per Nerį unikaliu srovės varomu keltu ir išsilaipiname Kaišiadorių rajone. Pievomis, laukais bei miškais įveikiame 15 km. Norintys grįžti namo turės pasitelkti drąsą ir perbristi Neries upę. Sveiki sugrįžę į Kernavę!

Būtina jojimo patirtis.

Kaina 60 EUR.

 

_______________________________"______________________________

 

           Išvyka karieta Žaliosios girios keliukais skirta įvairaus amžiaus žmonėms , šeimai, mylintiems gamtą ir žirgus. 5-6 žmonės kartu gali linksmai praleisti valandėlę miške, važiuojant žirgais kinkyta karietuke.

Kaina 60 EUR

           

 

 _______________________________"______________________________

      Vežame vestuves Kernavėje. Kaina 200 EUR. Galime atvežti karietą ir žirgus į kitą miestelį, kaina sutartinė.  

 ___________________________________"_________________________ 

Kartais šaltomis žiemos dienomis norisi ištrūkti į baltą mišką pralekiant eikliais žirgais kinkytomis rogėmis per pusnis. Pramoga įvairaus amžiaus žmonėms, šeimai. Kartu gali važiuoti 4-5 žmonės. Kaina 60 EUR

 _______________________________"______________________________ 

         Kasdieniniame gyvenime nedažnai tenka būti miške naktį. Pabandykite tai patirti ant žirgo. Tamsūs, bauginantys šešėliai, žvaigždėtas dangus,  mėnulio pilnatis suteiks jojimui įpatingą žavesį. 

Kaina 20 EUR/žmogui

_______________________________"______________________________

Fotosesijos. Atvažiuokite su savo fotografu ir papuoškite savo fotoalbumą nuotraukomis su žirgais. Kaina 100 EUR

Mes stengiamės,  kad žirgai patys  užsidirbtų savo išlaikymui, taigi kiekvienas Jūsu atneštas euras bus panaudotas tik žirgam.  

                                                       Laukiame Jusų

 Members Area